Holiday Home & Apartment

Belangrijkste voorzieningen

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Om van uw vakantie in Eger te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Holiday Home & Apartment Eger, gelegen op 800 meter verwijderd van de Minaret van Eger en op loopafstand van 7 minuten van het Líceum. Dit 35 m² grote appartement kan tot 6 huisvesten.

    Dit appartement is in de buurt van de Kathedraal van Eger gelegen. Holiday Home & Apartment heeft ook een eersteklas locatie, op ongeveer 350 meter verwijderd van het Astronomisch Museum en Camera Obscura. Deze 1-badkamer accommodatie is op op loopafstand van 25 minuten van de Szépasszonyvölgy gelegen.

    Bij deze accommodatie zijn een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Om uw comfort te verhogen, heeft het appartement een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei. Egeszseghaz ut busstation is op een steenworp afstand van dit appartement.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    LicentienummerEG19009881

    Kameropties bij Holiday Home & Apartment Eger

    Bij deze accommodatie zijn een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Holiday Home & Apartment Eger In de buurt foto Holiday Home & Apartment Eger In de buurt foto Holiday Home & Apartment Eger In de buurt foto Holiday Home & Apartment Eger Buitenkant foto Holiday Home & Apartment Eger Buitenkant foto Holiday Home & Apartment Eger Buitenkant foto Holiday Home & Apartment Eger Buitenkant foto Holiday Home & Apartment Eger Buitenkant foto Holiday Home & Apartment Eger Wastafels foto Holiday Home & Apartment Eger Wastafels foto
    Appartement

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Holiday Home & Apartment Eger

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Boedapest
    135.1 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Orthodox Synagogue
    200 m
    Fazola-kapu
    350 m
    Kopcsik Marcipánia Szamos édességbolt
    350 m
    Archbishop's Garden
    350 m
    II
    350 m
    Kopcsik Marcipania Bell Foundry House
    350 m
    IV
    350 m
    Minaret van Eger
    350 m
    Dobo Istvan Castle Museum
    350 m

    Gastbeoordelingen van Holiday Home & Apartment Eger

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Holiday Home & Apartment?
      De grootte van Holiday Home & Apartment is 35 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Holiday Home & Apartment Eger